Koniec sztuki składania historii Krzysztofa Gonciarza

Koniec sztuki składania historii Krzysztofa Gonciarza

Na polskim YouTube było już wiele wspaniałych serii. Niektóre wciąż trwają, a niektóre już się skończyły. Dotyczyły one rozmaitych tematów. Były to vlogi, serie z gier, filmy rozrywkowe i wiele innych. Jednak tylko nieliczne z nich tak naprawdę będą godne zapamiętania. A jedną z takich serii niewątpliwie jest Sztuka Składania Historii Krzysztofa Gonciarza.


Pierwszy film zapowiadający serię pojawił się pod koniec grudnia zeszłego roku. Sztuka Składania Historii miała opowiadać o tym jak każde z nas widzi świat i od czego zależy to jak go postrzegamy. Każdy odcinek miał być nagrany w innym kraju, a seria miała się składać z czterech odcinków, dodatkowo każdy z nich miał mieć making offa, a wszystko to pod patronatem filmy Intel.


Pierwszy z nich, a zarazem najdłuższy - Więcej niż JEDNO ŻYCIE, zdobył ogromną popularność i bardzo przypadł do gustu widzom Krzysztofa, a także pomógł zdobyć wielu nowych. Został on nagrany w Chinach, w głównej mierze w Hong-Kongu. Wielu z nich nazwało go nawet przełomem i początkiem nowej ery na polskim YouTube. Czy zasłużenie? Warto samemu się przekonać.
Drugi z nich - Gdybyś był JAPOŃCZYKIEM został zrealizowany oczywiście w Japonii, miejscu, gdzie Krzysiek mieszka już od jakiegoś czasu. Materiał ten ukazuje jak wiele różnic jest między nami, a członkami innych kultur, a jednocześnie pod jak wieloma względami jesteśmy do siebie podobni.
Trzecia część serii – 48 godzin WSPOMNIEŃ została nagrana w Korei Południowej. Ma on na celu uświadomienie nam jak wiele czasu przeznaczamy na codzienne czynności i jak wiele z tego czasu moglibyśmy wykorzystać inaczej.  Choćby na coś co później będziemy długo wspominać. Może jutro zamiast zajmować się tym co robisz już rutynowo, na co dzień zrobisz coś godnego zapamiętania na dłużej?
Ostatni materiał z serii Sztuka Składania Historii – KROK PIERWSZY, pojawił się dziś na kanale Krzysztofa Gonciarza. Został on nagrany na Tajwanie. Pojawia się w nim odpowiedź na pytania wielu ludzi. Jak się uczyć? Odpowiedź Gonciarza, na pewno nie zadowoli wszystkich, ale może skłoni niektórych do refleksji.
Jest to ostatni oficjalny odcinek tej serii, choć na pewno pojawi się jeszcze making off ostatniego odcinka. Jeśli nie widzieliście, któregoś z tych filmów to naprawdę warto się z nimi zapoznać.


Podobała Wam się Sztuka Składania Historii? Chcecie więcej filmów tego typu na kanale Gonciarza? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.