Naruciak oficjalnie kończy swoją serię!

Naruciak oficjalnie kończy swoją serię!

Nic nie może trwać wiecznie - ta zasada tyczy się także twórców internetowych, którzy co jakiś czas decydują się na rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału w historii swojej działalności. Tym razem przyszła kolej na Naruciaka, który postanowił zaprzestać nagrywania serii, która towarzyszyła mu i jego widzom praktycznie od początku istnienia kanału.
Mowa tutaj o Poniedziałkowym Naruciaku, która to seria w pewien sposób była znakiem rozpoznawczym twórczości Adama. Wielu widzów z niecierpliwością wyczekiwało tytułowego dnia tygodnia - wtedy też twórca odpowiadał w specjalnym odcinku na ich ciekawe pytania, omawiał przeróżne (te mniej lub bardziej ważne) tematy oraz opowiadał o historiach ze swojego własnego życia.Od dłuższego czasu jednak tego typu filmy zaczęły pojawiać się coraz rzadziej, aż w końcu zupełnie przestały być publikowane. Do tej pory powód takiej sytuacji był niezbyt jasny - Adam postanowił jednak w czas wydać oficjalną informację dotyczącą przyszłości tej serii. Okazuje się, że tego typu materiały zbyt ograniczały twórcę w kwestii różnorodności nagrywanych treści. Po trzech latach więc Poniedziałkowy Naruciak kończy swój żywot, lecz tym samym rozpoczyna się nowy rozdział w historii internetowej działalności Adama. Nie wiemy na razie do końca na czym będą polegać zmiany, które mają zostać wprowadzone na kanał, lecz możemy się domyśleć, że będą one naprawdę ogromnych rozmiarów.


Co sądzicie o rozwoju Adama na YouTube? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.