Koniec pierwszego sezonu Nieprzygotowanych!

Koniec pierwszego sezonu Nieprzygotowanych!

Wczoraj na kanale Nieprzygotowani pojawił się ostatni odcinek pierwszego sezonu. Bohaterowie podbili serca wszystkich widzów i w zaledwie 8 miesięcy zyskali aż milion subskrybentów. Produkcja chłopaków z Abstra przyjęła się zaskakująco dobrze, a wszystkie 32 filmy zostały łącznie obejrzane 70 milionów razy. 
O powstaniu Nieprzygotowanych dowiedzieliśmy się w listopadzie, kiedy twórcy kanału Abstrachuje ogłosili swój nowy projekt. Rafał, Czarek i Robert także zaangażowani byli w nagrywanie i kilkukrotnie pojawili się w filmach, jednak nie występowali w głównych rolach. Berkowski, Mariola, Hubert, Maja, Agata i Gruby w wieloodcinkowej serii idealnie odwzorowali typowe szkolne życie w bardzo komediowy sposób. Nic dziwnego, że serial często określany jest mianem lepszej wersji "Szkoły" emitowanej na kanale TVN.


Co stanie się dalej? Twórcy na Facebooku zapowiedzieli, że Nieprzygotowani wrócą na YouTube już jesienią. Czeka nas jednak jeszcze specjalna niespodzianka w podziękowaniu za milion subskrypcji na kanale. Z tej okazji stworzona została interaktywna gra, w której możemy decydować o losie bohaterów serialu. Jeśli chcecie ją wypróbować wystarczy kliknąć tutaj.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na nowy sezon. Czy kolejne odcinki będą jeszcze ciekawsze od poprzednich? Tego dowiemy się już po wakacjach!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.