Musical.ly znika z rynku! Wszystko przez to połączenie

Musical.ly znika z rynku! Wszystko przez to połączenie

Musical.ly to zdobywająca na popularności aplikacja, umożliwiająca publikacje krótkich filmików, z nałożonym przez program dźwiękiem. Jak się wczoraj okazało, marka z wielkim potencjałem znika z rynku! Ale spokojnie, usługa nadal będzie dostępna. Jak to możliwe?


Ponad pół roku temu informowaliśmy was o fakcie, że Musical.ly za cenę miliarda dolarów, zostało wykupione przez firmę Bytedance Technology. Firma ta odpowiedzialna jest za podobną aplikację TikTok, która swą popularnością podbiła rynek azjatycki. Zakup Musical.ly był zatem słusznym krokiem, prowadzącym do ekspansji firmy na zachodzie. Jak się wczoraj okazało, nie był to jedyny cel. TikTok i Musical.ly stworzy wkrótce jedność. Z tym że nazwa drugiej z nich, zostanie zapomniana, a do wspólnej usługi zostanie wykorzystana ta pierwsza.Użytkownicy Musical.ly (od teraz już TikTok) zostali o powyższym fakcie poinformowani, a ich oczom ukazał się komunikat o poniższej treści:

Musical.ly ma nową nazwę. Witamy w TikTok!


TikTok, dźwięk tykającego zegara, przedstawia charakter naszej platformy. Krótkie wideo w TikTok celebruje wszystkie rodzaje twórczości, nie tylko muzykę, ale także komedię, sport, kulinaria, modę, zabawne zwierzęta i wiele, wiele innych!


TikTok został w 2018 roku najczęściej pobieraną aplikacją na świecie. Dołącz do naszej rosnącej społeczności i wejdź proszę z nami w ten nowy, ekscytujący rozdział.Wielkie połączenie oznacza rzecz jasna zmiany w funkcjonowaniu aplikacji. Według twórców, na korzyść użytkowników. TikTok będzie bowiem lepszą wersją wcześniejszych programów i ich funkcji, które teraz będą dostępne w jednym miejscu. Co bardzo ważne, "muserzy" oraz inni użytkownicy programu, nie pozostaną na lodzie. Serwis ma zapewnić pełne wsparcie w korzystaniu z nowych udogodnień, przez co korzystanie z aplikacji będzie jeszcze lepsze.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.