Google+ zakończyło działalność

Google+ zakończyło działalność

Dnia 2 kwietnia, Google oficjalnie poinformowało o zakończeniu działalności ich usługi. Serwis społecznościowy Google+ po prawie ośmiu latach istnienia przestał istnieć.


Google choć próbowało nieustannie podtrzymać istnienie swojej platformy m.in. poprzez łączenie z serwisem YouTube, nie zyskało sympatii internautów i w konsekwencji przegrało "walkę o przetrwanie".

Powszechnie wiadomo, że Google+ to kompletnie nieudana inwestycja. W końcu normalną sprawą jest fakt, że wycieki danych podczas prób pokonania Facebooka i zatrzymania użytkownika na wszelkie sposoby, nie są dobrym krokiem.

Dostęp do kont jest jeszcze możliwy, więc apelujemy – jeśli trzymacie na platformie pliki, na których wam zależy, to ostatni dzwonek by je pobrać.Choć początki Google+ nie były najgorsze, to niestety gigant powinien liczyć się z tym, jak ciężkie będzie pokonanie Facebooka i przyciągnięcie przywiązanych do niego użytkowników. A wy, jesteście rozczarowani decyzją o usunięciu usługi?

avatar

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.