Nadchodzi koniec pierwszego sezonu Thunder Island

Nadchodzi koniec pierwszego sezonu Thunder Island

Thunder Island, czyli serwer Minecraft od reZigiusza i jego ekipy Thunder Crew, miał swoją premierę 20 czerwca tego roku. Po niemal czterech miesiącach od rozpoczęcia projektu szykowanego wcześniej przez pełen rok, pierwszy sezon przygody dobiega końca. Kiedy oficjalne zakończenie debiutanckiego etapu serwera oraz co dalej? Tego dowiedziecie się w tym artykule. 


Thunder Island to bez wątpienia wyjątkowy projekt jeśli chodzi o serwer Minecraft tworzony przez twórcę YouTube dla widzów. Serwer RPG osadzony w średniowiecznym świecie osiągnął już na samym starcie niezwykle duże zainteresowanie, o czym świadczyły tysiące osób chętnych na grę w jednym momencie. Od tego czasu pewna stała liczba graczy regularnie odwiedzała serwer i prowadziła swoje przygody rozwiązując przygotowane przez Thunder Crew questy, walcząc o przetrwanie w trybie survival, zmagając się z potworami czy po prostu tworząc budowle na własnych działkach.

Po blisko czterech miesiącach niezapomnianej przygody, ekipa ogłosiła dziś oficjalnie datę zakończenia pierwszego sezonu Thunder Island. Nastąpi ono 18 października (najbliższa niedziela). Wydarzenie poprzedzi jednak kilkudniowy event specjalny, który podsumowuje w pewien sposób 1 sezon. Potrwa od piątku do niedzieli właśnie. Na graczy czekają wtedy zadania grupowe, które będą odblokowywały wiele nagród dla użytkowników na następny sezon. Listę zadań globalnych znajdziecie na stronie thunderisland.pl. Koniecznie zajrzycie w tych dniach na serwer!Nadchodzący koniec serwera twórcy ogłosili pozytywnym akcentem, gdyż przy okazji postanowili zapowiedzieć drugi sezon Thunder Island. Jak wspomniał reZigiusz, ten może nastąpić w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Szczegóły poznamy jednak w nadchodzących tygodniach na mediach społecznościowych projektu, gdy twórcy będą pracowali nad nową odsłoną przygody. Jedno jest pewne, po sukcesie pierwszego sezonu i zapowiedziach zmian ze strony twórców, zdecydowanie jest na co czekać!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.