Kolejny YouTuber z własnym programem w telewizji!

Kolejny YouTuber z własnym programem w telewizji!

Karola Paciorka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Po zakończeniu działalności "Lekko Stronniczych", twórca wybrał swoją drogę na YouTube. Były to głównie vlogi o różnorodnej tematyce. Jakiś czas temu postanowił natomiast rozpocząć na swoim kanale (ponad 260 tys. widzów) serię wywiadów. Teraz zapowiada coś znacznie większego!


Po publikacji pierwszego wywiadu z Martinem Stankiewiczem, większość osób uznała rozmowę za bardzo dobrze przeprowadzoną i profesjonalną. Właśnie dlatego mamy pewność, że Karol Paciorek doskonale poradzi sobie w nowej roli. O co dokładnie chodzi? Otóż niespodziewanie twórca wrzucił dziś post mówiący o tym, że poprowadzi program w telewizji!Mimo tego, że Karol sceptycznie podchodził do telewizji, swoją przygodę z nowym programem traktuje jako nową przygodę, dzięki której być może za jakiś czas będzie nie tylko prowadzącym, ale osobą odpowiedzialną za cały materiał.

Pod jego postem pojawił się taki komentarz:
Czekaj czekaj a w waszej książce nie broniliście się przed pracą w TV? że sztuczność, brak wolności itp... coś mi świta bo czytałem

Karol odpowiedział na to tak:
Tak jest, niewiele się rozmija książka ze stanem faktycznym. Myślę że względną wolność mają tylko ci najważniejsi celebryci (choć też niekoniecznie). Ale pomyślałem że spróbuję rozruszać, nie mam nic do stracenia, prawda?

Nie zabrakło też komentarzy odnośnie charakteru programu:
Bardzo zależy jaki program to będzie. Mam nadzieję, że nie sprzedasz duszy robiąc jakąś gównorozrywkę.

Odpowiedź Karola przeczytacie poniżej:
W sumie odpowiedź na to jest złożona: nie zrobię programu jaki chcę (przynajmniej na początku) bo primo: nie znam się na tym, a secundo jestem w TV nikim. Więc muszę się najpierw w ogóle nauczyć pracy przed kamerą (jak pisałem, zupełnie inna bajka jak dla mnie niż YT). A żeby to zrobić, najpierw trzeba prowadzić program, który mnie nie przerośnie. A prawda jest taka, że prowadzący zmieniają programy wraz z tym, czy się nadają do kolejnej roboty. Więc albo się nadam, albo nie ;) Ale masz rację, nie chcę robić gównorozrywki.

Przy wszystkim warto wspomnieć, że Karol Paciorek nie jest pierwszym YouTuberem, który poprowadził program. Zrobił to już Radek Kotarski - m.in. w "Podróżach z historią" w TVP. W komentarzach pod wyżej wymienionym postem, możemy znaleźć konwersację obu Panów, która wyszła dość... zabawnie.

Tyle wiadomo na ten moment! Gdy tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, od razu poinformujemy was o tym na naszej stronie.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.