Kolejny ważny film Reżysera Życia podbija YouTube

Kolejny ważny film Reżysera Życia podbija YouTube

Reżyser Życia już wielokrotnie podbijał internet swoimi filmami, z których płynęły ważne dla młodych ludzi lekcje oraz przesłania. Tym razem w swojej najnowszej produkcji twórca poruszył temat nastoletniej depresji oraz samobójstwa. 


Po raz kolejny, tak samo jak w przypadku poprzednich produkcji Reżysera Życia, film skupia się na ważnym temacie, który często jest niestety lekceważony. Mowa oczywiście o nastoletniej depresji, której poświęcony został nowy materiał. Film pojawił się na kanale w niedziele i od tego czasu został obejrzany prawie 900 tysięcy razy. Dodatkowo materiał znalazł się na szczycie karty "Na czasie" oraz zyskał ponad 80 tysięcy łapek w górę. Materiał został odebrany bardzo pozytywnie, a widzom podoba się podejście do niełatwego tematu depresji przedstawione właśnie w taki sposób.W produkcji jedną z głównych ról zagrała YouTuberka iHanio, która pokazała, jak trudno jest poradzić sobie z uczuciem przytłoczenia i osamotnienia. Warto mówić o takich sprawach, żeby zwiększać świadomość społeczeństwa i okazywać wsparcie cierpiącym. Sam Reżyser Życia zachęca do tego, żeby film był puszczany  w szkołach, co rzeczywiście według komentujących ma miejsce.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.