Kolejny uczący film Reżysera Życia podbija sieć

Kolejny uczący film Reżysera Życia podbija sieć

Reżyser Życia to twórca internetowy, który znany jest głównie z kreowania edukacyjnych materiałów na YouTube. Niemalże każdy jego film podbija sieć - nie inaczej jest w przypadku najnowszego dzieła. Zobaczcie sami.


Kilka dni temu na kanale Daniela pojawił się materiał pod prostym tytułem "NASTOLATKA W CIĄŻY". Jeśli uważnie śledzicie twórczość Reżysera Życia, to chyba nie trzeba przypominać, że mężczyzna nie słynie z clickbaitów - więc tak, jego najnowszy film traktuje o młodej dziewczynie w ciąży. Temat niezwykle popularny w dzisiejszych czasach.Produkcja została przygotowana w profesjonalny sposób, co potwierdzają dziesiątki tysięcy osób, które ją skomentowały. Widzowie chwalą grę aktorską głównej bohaterki i śmiałe podejście do tytułowego problemu. Materiał pokazuje przykłady tego, jak powinno się zachowywać w podobnej sytuacji, a jakich kroków należy unikać. Wszystko to przedstawione zostało w jak najbardziej obiektywny sposób. W momencie pisania tego artykułu, film ma ponad 1 milion wyświetleń.

Reżyser Życia niedługo zapewne przedstawi nam nową produkcję i już teraz można zakładać, że będzie udana. Mimo tego trzymamy kciuki!

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.