Kolejny twórca z własną książką!

Kolejny twórca z własną książką!

Martin Stankiewicz to kolejny twórca z własną książką! DOŁĄCZYŁ do coraz bardziej powiększającego się grona youtuberów wydających swoje własne pisane dzieła. Niestety muszę was ZMARTWIĆ, nie jest to efekt ostatniej mody. Martin nad swoją książką pracował od pół roku starannie ukrywając tą informację.


"Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera." taki tytuł nosi wspomniane dzieło. Co o nim mówi nam sam autor?
Nie zamierzam dawać górnolotnych coachingowych porad z cyklu »jak żyć«. Bo każdy swoje życie musi przeżyć po swojemu, a mi daleko do poważnego coacha w nienagannie wyprasowanym garniaku. Jestem zwykłym śmieszkiem, często w zabrudzonym T-shircie. Chciałbym jednak zainspirować młodego czytelnika i pokazać, że wbrew temu, co mówią
inni, nigdy nie warto rezygnować z dziecięcych marzeń. Opowiedzieć o prawdziwej pasji, porażkach, najdziwniejszych sytuacjach i ludziach, którzy pojawili się w moim życiu w odpowiednim momencie.

Co nieco pojawiło się o niej na jego instagramie.
stankiewicz_smieszek

Co takiego znajdziemy w "Śmieszku."? Wszystko co fani chcieliby wiedzieć, a nie pojawiło się na vlogach. Między innymi jakie były początki kariery Martina. Czy naprawdę jest nieśmiały? Dowiemy się co nieco o kulisach pracy jako youtuber i czy w ogóle trudno nim być. Nie zabraknie też o tym skąd biorą się pomysły na materiały. Czy jest to krytyka współczesności? Obserwacje na temat relacji międzyludzkich? A może jego własne doświadczenia?
Jak Martin mówi w materiale na temat książki, jest "szalenie dumny z tego co powstało". Pomysł, który później przerodził się w tą książkę powstał już pod koniec zeszłego roku, gdzie zaczął się zastanawiać co powoduje, że człowiek w pewnym momencie znajduje swoją pasję. Historia, którą opowiada ma być pretekstem, inspiracją dla ludzi którzy szukają swojej drogi, ale również dla tych którzy się poddali w poszukiwaniu swojego celu.
Książka swoją premierę będzie miała 9 listopada, ale już teraz można ją zamawiać w Empiku. Odbędzie się również 5 spotkań autorskich podczas których będzie można pogadać z Martinem. Spotkania odbędą się w
Warszawie (9.11)
Gdańsku (10.11)
Poznaniu (17.11)
Łodzi (18.11)
Bydgoszczy (19.11)
Całą wypowiedź sprawdźcie w materiale poniżej.


Książka zapowiada się ciekawie i wydaje się być warta uwagi. Dołączy do grona dzieł Youtuberów, którym warto poświęcić chwilkę czasu i zagłębić się w przemyślenia twórcy.

Jesteście zainteresowani książką Martina? Wybierzecie się na, spotkania autorskie? Piszcie w komentarzach.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl