Kolejny trend podbija Twitcha. Tym razem są to... pokazy modowe

Kolejny trend podbija Twitcha. Tym razem są to... pokazy modowe

Twitch jako portal uznawany za platformę streamingową gier komputerowych, wielokrotnie krytykowany jest za przyzwalanie na transmitowanie kontrowersyjnych treści, które nie powinny znaleźć się na tego typu platformie. Teraz jej twórcy muszą zmierzyć się z kolejnym nietypowym trendem. 


Basenowe streamy na Twitchu są na ustach całej społeczności serwisu od wielu miesięcy. Choć serwis najpierw podejmował próby moderowania tego typu treści, niedługo później przygotował specjalną zakładkę pod wspomniane transmisje. Gamingowa społeczność portalu zdecydowanie skrytykowała wtedy decyzję portalu, który nie powinien przyzwalać na tego typu publikacje. Teraz na Twitchu na popularności zyskuje kolejny trend, a są nim... pokazy mody.Nie byłoby pewnie w tym nic szczególnie dziwnego, gdyby nie fakt, że niektóre stroje zdecydowanie przypominają obrazki widziane na basenowych streamach i wiele osób spekuluje już, że jest to kolejny sposób na dodatkowy zarobek przy omijaniu regulaminu platformy.

Na całą sprawę można by spojrzeć z przymróżeniem oka, bowiem wydaje się, że nie ma nic złego w publikacji takich treści, jednak transmisje z pokazów mody zaczynają zbierać coraz więcej odbiorców. To wiąże się z kolejną krytyką gamingowej społeczności, która jasno mówi, że Twitch nie jest miejscem na takie publikacje. A wy, co sądzicie o nowym trendzie?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl