Kolejny rapowy rekord YouTube pobity!

Kolejny rapowy rekord YouTube pobity!

Walka o najlepszy muzyczny debiut na YouTube dawno nie była tak interesująca. W ciągu ostatniego tygodnia, pobite zostały aż 2 rekordy w kategorii muzyki rapowej. Jesteście ciekawi jacy artyści tego dokonali?


Pierwszy z rekordów (obecnie już nieaktualny), pobił w zeszłym tygodniu duet Kanye West i Lil Pump publikując teledysk do utworu "I Love It". To właśnie ten nietypowy klip, który stał się obiektem wielu memów i przeróbek, w ciągu tygodnia zdobył 80 milionów wyświetleń!Artyści postanowili pochwalić się swoim rekordem na mediach społecznościowych i wydawałoby się, że nikt szybko ich nie pobije. Jednak nic bardziej mylnego. Kilka dni później dokonał tego sam... Eminem! Jakby tego było mało, bez publikacji klipu. Wszystko za sprawą wrzucenia głośnej odpowiedzi na diss rapera Machine Gun Kelly'ego pt. "Rap Devil". Utwór "KILLSHOT" na YouTube w tydzień uzyskał ponad 90 milionów wyświetleń, bijąc tym samym rekord Kanye'ego Westa i Lil Pumpa.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.