Kolejny polski kanał z milionem subskrypcji! Kto następny?

Kolejny polski kanał z milionem subskrypcji! Kto następny?

Aż w trudno w to uwierzyć, ale jakieś czas temu do grona polskich YouTuberów z milionem subskrypcji dołączył kolejny, 34 już kanał, a jest nim Planeta Faktów! Kolejni twórcy zdobędą to osiągnięcie już wkrótce. Jesteście ciekawi jacy?
Planeta Faktów (wcześniej Jacek Makarewicz) to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się kanałów na polskim YouTube. Kilka dni temu osiągnął próg miliona widzów, a dziś ma już ich o 24 tysiące więcej. Wyprzedził tym samym Beksy, które milion wbiły w zeszłym tygodniu, oraz RedLipstickMonster - pierwszą polską YouTuberkę z milionem na liczniku. Na kanale Planety Faktów znajdują się na ten moment 354 filmy, które łącznie zostały obejrzane ponad 317 milionów razy! To niespotykany w Polsce wynik, który daje średnią oglądalność jednego filmu na ok. 900 tysięcy!

Kolejka do miliona jest naprawdę długa. Najbliżej tego osiągnięcia jest Martin Stankiewicz (obecnie 995 tysięcy subskrypcji), który do liczby tej dojdzie w przeciągu tygodnia. Następni są kolejno Dezy (993 tys. subskrypcji), Zuzanna Borucka (983 tys. subskrypcji) i Vertez (967 tys. subskrypcji). Warto także obserwować kanał Trenuj z Krzychem, który mimo tego, że dopiero dobija 900 tysięcy widzów, rośnie w bardzo szybkim tempie otrzymując tygodniowo od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy nowych subskrypcji.


KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO RANKINGU YOUTUBERÓW


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.