Kiedy kolejny milion subskrypcji polskiego YouTubera?

Kiedy kolejny milion subskrypcji polskiego YouTubera?

Już 22 polskich twórców YouTube ma ponad milion subskrypcji na swoim koncie! Raz na jakiś czas na naszej stronie przypominamy Wam, kto dołączy do nich jako następny. Jesteście ciekawi kto będzie pierwszy?


Ostatnimi twórcami, którzy osiągnęli ten próg subskrypcji i czekają już na swoje złote przyciski są JDabrowsky i Stuu (jego drugi kanał). W kolejce są następni YouTuberzy, którzy posiadają już ponad 900 tys. subów. Są to kolejno: Gimper, Zajcu37, Z Dupy, Naruciak, Masterczułek. Kto z nich będzie pierwszy?
zloty_przycisk Tak prezentuje się złoty przycisk YouTube, który jest nagrodą dla każdego twórcy z milionem subskrypcji.

Gimper


Milion tego twórcy jest chyba najbardziej wyczekiwanym do tej pory milionem w historii polskiego YouTube. Tomek jako jedyny twórca ekipy Rich Zone, nie odebrał jeszcze złotego przycisku. To właśnie dlatego jego widzowie od kilku tygodni robią sobie z niego już żarty. Już wkrótce, wszystko to się jednak zmieni, a milion stanie się faktem.


Obecny stan subskrypcji: 989 792
Przy obecnym tygodniowym przyroście, Gimper milion zdobędzie 25 września bieżącego roku.


Na "overwatchu" Hajsowników Gimpera doskonale widać, że memy dotyczące pierwszego miliona Tomka, królują na grupie i zdobywają ogromną popularność:
Zajcu37


Wiele osób nawet nie kojarzy tego  twórcy. Dlaczego? Ponieważ tworzy on wyłącznie w języku angielskim. Mimo tego, założony został przez Polaka, przez co zaliczany jest on do naszych rodowitych kanałów. Zajcu37 jest jednym z najszybciej rozwijających się kanałów w Polsce i w szybkim tempie zbliża się do pierwszego miliona subskrypcji.


Obecny stan subskrypcji: 958 604
Przy obecnym tygodniowym przyroście, Zajcu37 milion zdobędzie 20 listopada bieżącego roku.


Z Dupy


Człowieka Wargi nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Do miliona subskrypcji jeszcze trochę mu pozostało, ale na pewno jet warto czekać, bo Maciej Dąbrowski już pewnie planuje co przygotuje dla swoich widzów z tej okazji.


Obecny stan subskrypcji: 938 542
Przy obecnym tygodniowym przyroście, Z Dupy milion zdobędzie 1 stycznia 2017 roku.


Naruciak


Spośród wszystkich wyżej wymienionych YouTuberów, Naruciak posiada obecnie największy przyrost subskrypcji. Mimo tego, że niedawno cieszył się 900 tysięcy subów na swoim kanale, być może już wkrótce będzie mógł cieszyć się pierwszego miliona.


Obecny stan subskrypcji: 917 757
Przy obecnym tygodniowym przyroście, Naruciak milion zdobędzie 16 października bieżącego roku


Według naszych wyliczeń kolejka do miliona prezentuje się następująco: Gimper, Naruciak, Zajcu37, Z Dupy! Wszystko może jednak ulec zmianom i to nie małym. Wystarczy tak naprawdę jeden viralowy film bądź chętnie oglądana seria wyżej wymienionego twórcy, by znacznie przyspieszyć z subskrypcjami. O wszystkim tym będziemy stale informować Was na naszej stronie oraz fanpage'u.


A Wy, na milion jakiego twórcy czekacie obecnie najbardziej? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.