Kolejny kobiecy milion na polskim YouTube! Kto następny?

Kolejny kobiecy milion na polskim YouTube! Kto następny?

To już 37 polski kanał z milionem subskrypcji! Zuzanna Borucka (wcześniej znana pod pseudonimem Banshee), zdobyła dziś to osiągnięcie jako twórczyni 3 kobiecego kanału w kraju. Kto następny osiągnie ten próg widzów?


RedLipstickMonster, Beksy, Martin Stankiewicz a teraz Zuzanna Borucka - to właśnie ci twórcy w ostatnich tygodniach zdobyli swój pierwszy milion subskrypcji. Na kolejny jak się okazuje, trochę jeszcze poczekamy.Następny w kolejce jest Dezy, który na ten moment posiada już prawie 997 tysięcy widzów. Mimo tego, że do miliona pozostało niewiele, niski przyrost YouTubera pozwoli mu osiągnąć tę liczbę mniej więcej za miesiąc. W dalszej kolejności jest Vertez, który posiada obecnie 976 tysięcy subskrypcji i zdobywa kolejne 4 tysiące na tydzień. W takim tempie milion zdobędzie najprawdopodobniej na początku września.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO RANKINGU YOUTUBERÓW!


Szczególnie warto na ten moment jednak obserwować jeszcze 2 kanały, które znajdują się nieco niżej, a dzięki swojemu przyrostowi są w stanie zdobyć pierwszy milion w podobnym tempie co Dezy czy Vertez. Są to kolejno Poszukiwacz i TheUnboxall. Pierwszemu z nich brakuje 50 tysięcy widzów, ale już nieraz pokazał, że potrafi w krótkim czasie zdobyć dziesiątki nowych subskrypcji dzięki jednemu popularnemu materiałowi. Drugiemu natomiast brakuje jeszcze 100 tysięcy, ale to on konsekwentnie zdobywa tydzień w tydzień nawet kilkanaście tysięcy widzów. Czekamy na kolejne miliony, a o wszystkich tradycyjnie poinformujemy was na naszym fanpage'u oraz stronie internetowej.


QUIZ O ZUZANNIE BORUCKIEJ - PIERWSZE PYTANIE PONIŻEJ!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.