Kolejny crossover seriali DC już wkrótce!

Kolejny crossover seriali DC już wkrótce!

Na pewno każdy fan przygód superbohaterów słyszał o serialach produkcji DC lub Marvela. Często zdarza się, że postacie z różnych serii spotykają się na jednym ekranie, tworząc wielki crossover. Taki będzie miał miejsce już za niecały tydzień, a mowa tu o spotkaniu się bohaterów z The Flash, Arrow, Supergirl oraz Legend Jutra. 


Nie jest to pierwszy tego typu crossover na stacji The CW, odpowiedzialnej ze emisje produkcji telewizyjnych wydawnictwa DC. Rok temu mieliśmy okazję obejrzeć czteroodcinkowy debiut bohaterów z Supergirl, The Flash, Arrow i Legend Jutra. Opowiadał o inwazji obcych na Ziemię, podczas której najbardziej znani bohaterowie musieli połączyć siły, by przeciwstawić się zagrożeniu. Niestety spotkał się on z niemałą krytyką i tylko fani serialu o Olivierze Queenie mogli być w pewnym rodzaju usatysfakcjonowani. Mimo tego twórcy zapowiadają wielki powrót owej ekipy, licząc, że tym razem nie zawiodą swoich widzów. Poniżej zobaczycie oficjalny zwiastun tegorocznego wydarzenia.Jak można wywnioskować z powyższego materiału, w końcu dojdzie do ślubu Iris West z Barrym Allenem, tytułowym Flashem. Na ceremonii nie zabraknie ich najlepszych przyjaciół, a jednocześnie największych superbohaterów z owego uniwersum. Wszystko wydaje się odpowiednio zorganizowane i nie ma możliwości, by coś nie poszło zgodnie z planem - a jednak. Niespodziewanie do kościoła wpada armia nazistów i dochodzi do pierwszej konfrontacji. Bohaterowie staną w obliczu poważnego zagrożenia, gdzie będą ryzykować własnym życiem, by ochronić najbliższych.

Grafika promująca "Crisis on Earth-x" narysowana przez Phila Jimeneza.


Wydarzenie pod nazwą "Crisis on Earth-X" rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek 27 listopada o godzinie 20 (czasu amerykańskiego) na stacji The CW. Pierwszy odcinek cyklu rozpocznie Supergirl, a chwilę później emitowany będzie Arrow. Nazajutrz o tej samej godzinie ruszy kontynuacja losów superbohaterów w serialu The Flash, a zaraz po nim całe wydarzenie zakończą Legendy Jutra. Miejmy nadzieję, że tegoroczny event wypadnie znacznie lepiej niż poprzedni.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.