Kolejni YouTuberzy z milionem subskrypcji?

Kolejni YouTuberzy z milionem subskrypcji?

W tym miesiącu mamy wyjątkowo dużo pracy związanej z informowaniem Was o przekraczaniu kolejnych, coraz to wyższych progów subskrypcji u naszych twórców. Podsumujemy to za kilka dni, ale naszła nas refleksja żeby policzyć, ile czasu potrwa aż kolejny YouTuber wbije „magiczny” milion subów. Gotowi? Do dzieła!


Na początek wchodzimy na nasz ranking YouTuberów i szukamy twórców, którzy mają ponad 900 tysięcy subskrypcji. Takich twórców mamy na dzień dzisiejszy trzech. Jest to Izak, Nitro oraz JDabrowsky. Statystyki zobaczycie poniżej:


Ranking


Właściwie najbardziej interesuje nas pierwsza i trzecia kolumna statystyk. Pokazują one obecną ilość subskrypcji oraz tygodniowy przyrost nowych widzów. Zatem bierzemy kalkulatory w rączki i zaczynamy liczyć.


Najbliżej miliona obecnie jest Izak. Popularny streamer i profesjonalny komentator gry Counter Strike ma właściwie równo 950 tysięcy. Jego obecny tygodniowy przyrost wynosi około 7.200 nowych widzów. Przy takim tempie powinien on za około 7 tygodni z hakiem przekroczyć milion subskrypcji, czyli według symulacji będzie to miało miejsce w pierwszych dniach czerwca.


Zaraz po Izaku czai się Nitrozyniak. Ma on zaledwie 13 tysięcy widzów mniej, a tygodniowy przyrost większy o ponad dwa i pół tysiąca subskrybentów. Wszystko to powoduje, że zaczynamy odczuwać związane z tym emocje. Jeśli Izakowi oraz Nitro utrzymają się przyrostu na podobnych poziomach, to możliwe jest, że Sergiusz będzie tym pierwszym, który wbije milion subskrypcji. Różnica wyniesie dosłownie kilkadziesiąt godzin.


Na koniec pod lupę bierzemy Jasia. JDabrowsky dosłownie kilka dni temu wbił 900 tysięcy subskrypcji. Obecnie jego przyrost jest najniższy z tej trójki YouTuberów, wynosi on 6.5 tysiąca nowych widzów tygodniowo. W naszej symulacji swój pierwszy milion YouTuber wbije za około 14 tygodni, czyli na przełomie lipca i sierpnia.


Do ostatniej prostej przed milionem zbliżają się kolejni twórcy, już niedługo próg 900 tysięcy subskrypcji przekroczy 3-5 twórców. Są to: Karolek, Gimper, Z Dupy, Stuu (drugi kanał), Masterczułek. Tak się kształtuje ranking:


ranking2


Koniecznie zajrzyjcie na nasz cały ranking YouTuberów! Wystarczy kliknąć TUTAJ


Na który milion czekacie najbardziej? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.