Kolejna wielka awaria YouTube! Liczniki widzów zostały wyzerowane

Kolejna wielka awaria YouTube! Liczniki widzów zostały wyzerowane

W ciągu dzisiejszego dnia użytkownicy portalu YouTube na całym świecie zgłaszają problemy z działaniem strony. To nie pierwszy błąd dzisiaj, z którym zmagać muszą się osoby chcące skorzystać z platformy. 
Pierwszy problem z funkcjonowaniem strony wystąpił dzisiaj w nocy, a dokładniej około godziny 4. Portal został ponownie przywrócony do pracy, jednak chwile po godzinie 13 kolejny raz przestał poprawnie działać.Ze zgłoszeń na całym świecie wynika, że internauci mieli głównie problemy z oglądaniem filmów, dodawaniem ich oraz ogólnym wyświetlaniem strony. Inni natomiast chwilowo stracili dostęp do swoich kont, jednak mogli korzystać ze strony normalnie. Licznik subskrypcji również nie wskazywał prawdziwej sumy subskrybentów, co zobaczyć można było zarówno u największych twórców, jak i u tych mniejszych. Na jakiś czas wyzerowały się zarówno liczniki na żywo z zewnętrznych stron, jak i te na YouTube, które odświeżają się co pewny okres.


Powyższy screen podchodzi z grupy APYteam na Facebooku - kliknij tutaj aby dołączyć!


U niektórych osób korzystających z YouTube problem zniknął po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu na konto. Na ten moment nie znamy dokładnej przyczyny wystąpienia błędu.

Na chwilę obecną coraz większa ilość użytkowników donosi, że funkcjonowanie strony wróciło do normy około godziny 15, lecz nie wiadomo czy błąd został zażegnany na dobre.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.