Kolejna część Paranormal Activity na pierwszym zwiastunie

Kolejna część Paranormal Activity na pierwszym zwiastunie

Ukazał się zwiastun filmu "Paranormal Activity: Next of Kin", czyli siódmej już odsłony popularnej serii horrorów. Premiera jeszcze w tym roku.


Pierwsze wzmianki o kontynuacji "Paranormal Activity" pojawiły się jeszcze w 2019 roku, kiedy to potwierdzono rozpoczęcie prac na planie. Teraz w końcu doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna, który nieco zdradza czego możemy spodziewać się po "Next of Kin".

Za siódmą już odsłonę "Paranormal Activity" odpowiada William Eubank oraz Christopher Landon stojący za scenariuszem poprzednich czterech części. Z kolei w rolach głównych wystąpią Emily Bader oraz Dan Lepper. Czego możemy spodziewać się po filmie?Jak już zauważyły osoby komentujące zwiastun - nie tego, z czego zasłynęło "Paranormal Activity". Trailer ukazuje nieco naciągane "found footage" oraz potwory i demony. Jeśli więc wolicie niewidzialne istoty z pierwszych odsłon serii, to raczej "siódemka" nie przypadnie Wam do gustu.

Sam zwiastun prezentuje się również dosyć... ubogo, lecz to raczej znak rozpoznawczy cyklu. Kiedy premiera? Jeszcze przed tegorocznym Halloween, lecz wyłącznie na platformie Paramount+. Nie jest ona niestety dostępna jeszcze w naszym kraju. Pozostaje więc skorzystanie z VPN lub uzbrojenie się w cierpliwość.

 

Czekacie na nowe "Paranormal Activity"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.