Kolega Ignacy w akcji Movember!

Kolega Ignacy w akcji Movember!

Kolega Ignacy (ok. 35 tys. subskrypcji), zakończył dziś swoim filmem, coraz bardziej popularną akcję o nazwie "Movember"!


Pewnie zastanawiacie czym jest ta akcja i skąd ta nazwa. Movember jest zbitką dwóch angielskich słów - moustache, czyli wąs i November, czyli listopad. Akcja odbywa raz w roku i trwa pełen miesiąc - jak łatwo można się domyślić, listopad. Uczestnictwo polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie i nie golenie ich aż do grudnia. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykających mężczyzn.
mouustach2
Dziś Ignacy wrzucił film, w którym opowiada o "Movember". W tle leci przyspieszone wideo z samego golenia się. Wielu jego fanom zaczyna brakować jego brody, lecz wszyscy wiedzą, że dla tak szczytnego celu warto było wziąć udział w tej akcji.

Krótki bo niespełna dwu minutowy film od Ignacego, obejrzycie poniżej. Zachęcamy wszystkich panów, do wzięcia udziału w akcji również w przyszłym roku. Szczegóły znajdziecie na stronie akcji - Movember.com.


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu