Kolega Ignacy ponownie pomylony z innym YouTuberem!

Kolega Ignacy ponownie pomylony z innym YouTuberem!

Do specjalnego świątecznego odcinka Familiady, w którym wystąpili YouTuberzy coraz bliżej. Z biegiem czasu powstają kolejne pomyłki związane z występującymi tam YouTuberami... a szczególnie z jednym. Tak, Kolega Ignacy znowu został pomylony z kimś innym.


Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Kolega Ignacy został pomylony z Ajgorem Ignacym, więcej przeczytacie tutaj. O ile Kolega Ignacy i Ajgor Ignacy dla kogoś spoza branży może brzmieć podobnie i łatwo jest się pomylić, tak Kolega Ignacy i Izak brzmią... średnio podobnie. A jednak. Gazeta To & Owo napisała, że to Izak wziął udział w świątecznym odcinku Familiady.Czy redakcja To & Owo wie coś, czego my nie wiemy? Śmiemy wątpić. Pomyłki to rzecz ludzka i każdemu mogą się zdarzyć, jednak zastanawiające jest, dlaczego Kolega Ignacy ma takie "szczęście" do przekręcania jego ksywki. Jak widać, YouTuberzy w innych kręgach kulturalnych nie są jeszcze odpowiednio rozpoznawani.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.