Trwa stream charytatywny wspierany przez Izaka i graczy Virtus.pro!

Trwa stream charytatywny wspierany przez Izaka i graczy Virtus.pro!

Akcje charytatywne są w internecie bardzo popularne i często wspierane przez popularne osoby. Nie inaczej jest i w przypadku człowieka, który prowadzi właśnie transmisję na żywo, podczas której zbiera na potrzebny mu do prawidłowego funkcjonowania przedmiot.


Mowa tutaj o użytkowniku Kofin45, który rano rozpoczął na platformie Twitch szesnastogodzinną transmisję na żywo, podczas której zbiera na koflator (asystor kaszlu). Człowiek ten jest bowiem chory na rdzeniowy zanik mięśni. Samo przedsięwzięcie wsparł również Piotr "Izak" Skowyrski, który na swoim facebookowym profilu zachęca do wsparcia tej zbiórki.O przedsięwzięciu poinformował również Filip "NEO" Kubski, zawodnik drużyny Virtus.pro.W momencie pisania tego artykułu cel pieniężny (22 tys. złotych) ustawiony przez Marcina został prawie że spełniony. Wesprzeć go możecie po prostu przychodząc na transmisję - jesteśmy pewni, że obecność każdego kolejnego widza wywoła uśmiech na jego twarzy.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.