"Kobiety Mafii" Patryka Vegi - na YouTube dostępne są już pierwsze recenzje!

Cokolwiek by nie mówić o filmach Patryka Vegi, niezaprzeczalnym faktem jest to, że wszystkie jego produkcje cieszą się w naszym kraju naprawdę dużą popularnością. Mimo, że coraz częściej w masowych mediach słychać głosy krytyki w ich kierunku to i tak w dniu premiery kolejnego filmu kina zapełnią się co do ostatniego miejsca. Tak było i tym razem. 23 stycznia swoją premierę miało najnowsze dzieło reżysera zatytułowane Kobiety Mafii.


Film to kolejna po Botoksie produkcja utrzymana w podobnych klimatach co wszystkie poprzednie filmy Patryka Vegi. Tak jak wcześniej tak i teraz film ten nie stroni od mocnych scen, gangsterskich klimatów czy wulgarnego języka. Nie zmieniła się zbytnio także obsada - zobaczymy praktycznie wszystkich aktorów, którzy zaczęli się nam już ściśle kojarzyć z tego typu produkcjami.  Obok tego wszystkiego, całej popularności jaka towarzyszy filmowi nie mogły przejść obojętnie także znane z recenzowania filmów kanały na YouTube. Ciekawe spostrzeżenia w formie video o najnowszym filmie Patryka Vegi znajdziemy m.in. u Sfilmowanych, Artura Kinomaniaka Pietrasa czy Ichaboda. Co ciekawe, w przypadku dwóch pierwszych kanałów, recenzje poprzednich filmów tego reżysera należą do jednych z najpopularniejszych filmów, więc nie wykluczone, że i tym razem zdobędą podobną popularność.Tymczasem my nadal czekamy jak film ten wypadnie w porównaniu z Pitbull: Ostatni Pies Władysława Pasikowskiego - w końcu będzie to zderzenie prawdziwych potęg kina gangsterskiego w naszym kraju i późniejsze materiały na ten temat, chociażby na wspomnianych kanałach recenzentów zapowiadają się naprawdę interesująco. O tym jak będzie przekonamy się już w połowie marca.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.