Co dalej z Kobietami Mafii i planami Patryka Vegi?

Co dalej z Kobietami Mafii i planami Patryka Vegi?

Nie ma co ukrywać, że zapowiedź kolejnego filmu Patryka Vegi była jedynie kwestią czasu. Po ostatniej, głośnej produkcji zatytułowanej Kobiety Mafii już dziś możemy być pewni, że za rok mniej więcej o tej samej porze doczekamy się kontynuacji perypetii bohaterów tego filmu. Oczywiście po serialu, który również pokaże się już wkrótce.


Film Kobiety Mafii podobnie jak poprzednie produkcje osiągnął niemały sukces frekwencyjny, a co za tym idzie, finansowy. Na fali tej popularności reżyser kolejny raz postanowił kuć żelazo póki gorące i nie tracąc czasu bierze się za kontynuacje. Według źródeł serwisu wirtualnemedia.pl wynika, że druga część Kobiet Mafii pojawi się w kinach już na początku 2019 roku. Powstanie także serial, który ma rozszerzać wspomniany film Kobiety Mafii. Jego premierę zobaczymy najprawdopodobniej w przeciągu najbliższych kilku miesięcy w serwisie Showmax, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Botoksu.Wynika z tego, że czeka nas nie jedna, ale nawet więcej kontynuacji najnowszego filmu Patryka Vegi i zasadniczo informacja ta nie powinna być dla nikogo dużym zaskoczeniem. W końcu od 2016 roku zobaczyliśmy już 4 duże filmy Vegi i jeden serial, a i sam reżyser uchodzi w środowisku za twórcę niezwykle produktywnego.

Tak czy inaczej możemy być pewni - Patryk Vega jeszcze długo nie da o sobie zapomnieć, co z pewnością ucieszy fanów jego twórczości i zmartwi sceptyków, którzy wyżej stawiają chociażby film Pitbull: Ostatni Pies Władysława Pasikowskiego. O reszcie szczegółów dowiemy się już wkrótce.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.