Knights of the Frozen Throne nowym dodatkiem do Hearthstone

Knights of the Frozen Throne nowym dodatkiem do Hearthstone

Podczas wydarzenia Hearthstone Championship Tour w Szanghaju, Blizzard zapowiedział kolejny dodatek do swojej karcianki, Hearthstone'a. Nowe rozszerzenie nosić ma tytuł Knights of the Frozen Throne i przeniesie nas do mroźnych pustkowi Lodowej Korony.
Cieszący się olbrzymią popularnością Hearthstone regularnie cieszy graczy nową zawartością. Pierwszy jednak raz w historii gry Blizzard zdecydował się na wypuszczenie dwóch dużych dodatków z rzędu. A takim właśnie dodatkiem ma być Knights of the Frozen Throne, którego premiera ma nastąpić już w sierpniu. Każde z nowych rozszerzeń ma zawierać darmowe misje dla pojedynczego gracza. Tak będzie i w tym przypadku. Knights of the Frozen Throne zabierze nas do Cytadeli Lodowej Korony i będzie się składał z dwóch skrzydeł, po 3 bossy na każde oraz z finalnego bossa. Za pokonanie każdego z 3 etapów gracze otrzymają paczkę z kartami.Dodatek ma wprowadzić 135 nowych kart, a także nowe mechaniki. Pierwszą z nich jest Kradzież Życia. Karty, zarówno stronnicy jak i zaklęcia oznaczone tą umiejętnością przywracać będą bohaterowi gracza ilość życia równą ilości zadanych obrażeń. Taka mechanika z pewnością otworzy multum nowych możliwości.Kolejną nowością są karty bohaterskie. Choć Blizzard nie zdecydował się na wprowadzenie nowej postaci, a mianowicie Rycerza Śmierci, dostaniemy w nasze ręce karty, które obecną postać zamienią w jej nieumarłą wersję, uruchamiając przy tym okrzyk bojowy, dodając pancerz oraz zapewniając nową moc specjalną. Obecnie pokazana została jedynie alternatywna forma Rexxara, swoją kartę Rycerza Śmierci otrzymają jednak wszystkie postaci.

Rexxar, Łowca Śmierci


Do przedsprzedaży trafił już pakiet 50 paczek z nowymi kartami (w cenie 49.99 euro), a jego nabywcy już teraz będą mogli cieszyć się rewersem kart z Ostrzem Mrozu. Karty do graczy, którzy zdecydują się na ten zakup trafią przy premierze dodatku, czyli w sierpniu. Więcej informacji na temat najnowszego rozszerzenia znajdziecie na oficjalnym blogu Hearthstone.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl