Knapik znów czyta polski rap!

Knapik znów czyta polski rap!

Nie ma nic lepszego, niż Tomasz Knapik i polski rap. Nie zanosi się niestety na to, żeby rozpoczął on solową karierę muzyczną, możemy jednak po raz kolejny posłuchać, jak recytuje on następnych polskich raperów. 


Nie tak dawno pisaliśmy o pierwszej części popisów Pana Tomasza Knapika, kiedy to czytał on wersy Young Multiego czy Taco Hemingwaya. Umowa między Jackiem Gadzinowskim a Panem Knapikiem była taka, że jeśli film dobrze się przyjmie i internauci będą chcieli kolejną część, to zostanie ona nagrana. Dzisiaj ukazała się ona na światło dzienne:W tym wydaniu Tomasz Knapik zinterpretował na swój sposób kawałki Paktofoniki, Łony oraz Popka. Tym razem jednak jego zdanie o wykonawcach i ich tekstach było zdecydowanie bardziej pochlebne, gdyż piosenki tych artystów miały w sobie dużo więcej przesłania.

Tego typu projekty to odrobinę coś więcej, niż po prostu śmiesznie brzmiące interpretacje znanych utworów. Można dzięki nim bowiem uświadomić sobie, jak na popularne i całkiem normalne dla nas piosenki reagują starsi ludzie, dla których nie są one takie oczywiste w odbiorze.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.