Klocuch z nową piosenką - będzie kolejny hit?

Klocuch z nową piosenką - będzie kolejny hit?

Początek roku 2018 na polskim YouTube zdecydowanie należał do Klocucha. To on wraz ze swoim hitem Kruci Gang, czyli parodią popularnej piosenki Lil Pumpa Gucci Gang w pozytywnym znaczeniu naznaczył tamten okres. Teraz ponownie wraca z kolejnym utworem - tym razem ze swoją wersją piosenki Tamagotchi od Taconafide.


Poprzedni utwór Klocucha pt. Kruci Gang przyjął się naprawdę świetnie i chyba nawet sam twórca nie przypuszczał, że osiągnie on takie wyświetlenia. Na chwilę obecną obejrzano go ponad 4,2 mln razy co oczywiście daje mu pierwszą pozycje wśród najpopularniejszych filmów na jego kanale. Kilka miesięcy później dostaliśmy kolejny film tego typu i niewkluczone, że z czasem to on przebije wcześniejszy hit. Wpływ na to z pewnością może mieć sława samego Tamagotchi i jego twórców, którą cieszą się nieprzerwanie od jakiegoś czasu w naszym kraju.

Pod filmem już pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy chwalących twórczość Klocucha. Podobnie jak wcześniej, pół żartem, pół serio, wielu stawia jego wersję nawet wyżej od oryginału:
KLOCUCH KLASA SAMA W SOBIE SZANUJE, ŻE NIE ZAPRZESTAŁEŚ NAGRYWAĆ PO KOMERCYJNYM SUKCESIE KRUCI GANG. FAN OD CZASÓW PPS.

Kiedy płyta będzie do kupienia w preorderze?

Czy mnie się wydaje czy ten tekst ma więcej sensu niż oryginal? No i tak, klip nakręcony niby w grze, ale i tak jest na wększym poziomie od większości raperów

Aezakmi gimby nie znajo

Klocuchnafide

Oczywiście Klocuchowi życzymy powodzenia przy kolejnych filmach i gratulujemy szansy na nowy hit. Tak trzymać i oby więcej takich materiałów!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.