Klocuch podsumowuje 2018 rok

Klocuch podsumowuje 2018 rok

Koniec roku to czas różnych podsumowań. Po niezbyt udanym tegorocznym Youtube Rewind nasz głód rocznych zestawień nieco zaspokoił Klocuch. Postanowiliśmy przyjrzeć się jego podsumowaniu 2018 roku.


W najnowszym filmie Klocuch przyjrzał się ostatnim dwunastu miesiącom. Po kolei omówił każdy z nich, skupiając się na premierach gier, ważnych wydarzeniach i najpopularniejszych filmach na jego kanale. Nie zabrakło też kilku statystyk – Klocuch pochwalił się, ile filmów stworzył w tym roku i kto najchętniej je oglądał.Wspomniał także o młodzieżowym słowie roku - "dzbanie" i ze skromnością przyznał, że choć przypisuje mu się zasługę rozsławienia tego wyrażenia, on sam wcale nie uważa, żeby miał w tym jakiś większy udział. Na koniec obiecał swoim widzom, że… będzie robił mniej filmów i będą coraz gorsze.

Film spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Grono wiernych fanów Klocucha w komentarzach chwali twórcę, a nawet twierdzi, że „to jest właśnie Youtube Rewind jakiego oczekiwaliśmy”. Pozostaje nam tylko czekać na to, czym zaskoczy nas Klocuch w przyszłym roku!

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.