Klocuch z własną wystawą w warszawskiej galerii!

Klocuch z własną wystawą w warszawskiej galerii!

Twórczość wielu YouTuberów można nazwać prawdziwą sztuką, która mogłaby być wystawiana na najznamienitszych salonach tego świata. Pierwszy krok w tym kierunku poczyniono w kwestii twórczości Klocucha. 


Wystawa "Moje jest wygranko" jest poświęcona twórczości Klocucha na YouTube i zainauguruje działalność Galerii Komputer w Warszawie. Jej autorami są Piotr Policht i Bartosz Zaskórski. Tutaj znajdziecie oficjalną stronę wydarzenia.Na wystawie będzie można znaleźć przełożone na formę wystawienniczą prace internetowe Klocucha, które mają wskazać najważniejsze cechy i wątki jego twórczości. Wśród nich zostanie zaprezentowana premierowa praca "moje życie" Wystawie towarzyszyć będzie katalog z tekstami Gabrieli Korwin-Piotrowskiej, Jonasza Kazimierza Zańki, Aleksandry Goral i Janka Owczarka.

Uroczyste otwarcie wystawy, czyli wernisaż, odbędzie się 1 września o godzinie 18 w Galerii Komputer w Warszawie przy ulicy Ząbkowskiej 5. Na wystawę może przyjść każdy, gdyż wstęp jest bezpłatny. Potrwa ona do 21 września.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.