Klocuch z nową piosenką!

Klocuch z nową piosenką!

Fanów twórczości Klocucha na pewno ucieszy ta wiadomość. YouTuber wrzucił dzisiaj na swój kanał piosenkę zatytułowaną "huba buba", w której cofną się wspomnieniami do czasów swojego dzieciństwa. Podobnie jak w wypadku innych utworów Klocucha, jego najnowsze nagranie szybko zdobywa popularność. 


Klocuch powrócił z kolejnym utworem, który już kilka godzin po dodaniu wspinał się na coraz to wyższe miejsca na karcie "na czasie". W zaledwie 6 godzin nowa twórczość zdobyła ponad 100 tysięcy wyświetleń. Klocuch jak zwykle nie zawiódł i po raz kolejny stworzył naprawdę dobry utwór.


Piosenki Klocucha są bardzo lubiane przez jego widzów. Dwa filmy z największą ilością wyświetleń na jego kanale to właśnie "kruci gang" oraz "aezakmi". Pierwszy tytuł zyskał aż 4,9 mln wyświetleń oraz prawie 200 tysięcy łapek w górę.  Wrzucone kilka miesięcy później "aezakmi" zdobyło natomiast 1,5 mln wyświetleń, co tylko potwierdziło fakt, że na takie materiały Klocucha czeka naprawdę dużo osób.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.