Klocuch publikuje swoją wersję Hot16Challenge!

Klocuch publikuje swoją wersję Hot16Challenge!

Wczoraj doczekaliśmy się drugiego Hot16Challenge polskiego rapera w nowej edycji inicjatywy. Po nominacji Solara, swoją wersję jako pierwszy nagrał Taco Hemingway, który do wyzwania zaprosił Klocucha. Dziś na kanale YouTubera pojawiła się błyskawicznie nagrana zwrotka!


Inicjatywa #Hot16Challenge2 to kontynuacja zabawy sprzed 6 lat, jednak w związku z obecną sytuacją na świecie, ma ona charytatywny charakter. Podobnie jak lata temu, akcję i w tym roku rozpoczął Solar, który nominował Białasa, Bedoesa, Taco Hemingway'a oraz Matę.

Pierwszy odpowiedział Taco Hemingway, który w nagraniu #hot16challenge2 nominował do podjęcia wyzwania aż 5 osób. Na liście znalazł się nazwany "pradziadkiem tego rapgówna" Klocuch. O nominacji Filipa mogliście przeczytać tutaj.Na odpowiedź Klocucha nie musieliśmy długo czekać. Dziś rano na kanale YouTubera pojawił się film pt. "dostalem misję nagrac hiphop", czyli Hot16Challenge w wykonaniu legendy polskiego YouTube.Komentarze pod nagraniem Klocucha mówią same za siebie - trudno będzie o lepszy Hot16Challenge podczas tej edycji inicjatywy.
My tu gadu gadu, a Klocuch pozamiatał większość polskiej rap sceny :D


JakoTaco nominując klocucha podjął najlepszą decyzję w życiuDopiero początek #hot16challenge2, a mamy już najlepszą szesnastkę tej edycji... szybko poszłoPoprzeczka zawieszona w kosmosie, Klocuch pozamiatał
A wam, jak podoba się Hot16Challenge w wykonaniu Klocucha?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.