Idealny sprzęt do obsługi multimediów od dziś w Biedronce

Idealny sprzęt do obsługi multimediów od dziś w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka często oferuje swoim klientom ciekawe produkty oraz promocje - czy to w przypadku konsol do gier, samych produkcji, książek, a także przeróżnych akcesoriów. Nie inaczej jest w przypadku tytułowej oferty. 


Od dzisiaj bowiem w Biedronce możemy zakupić bezprzewodową klawiaturę marki Hykker z wbudowanych touchpadem - może więc również pełnić funkcję myszki.



Akcesorium to nazywa się Hykker Smart i jak sama nazwa wskazuje, idealnie nadaje się dla użytkowników Smart TV czy konsol. Implementacja touchpada sprawia, że korzystanie z funkcji tych urządzeń jest łatwiejsze i po prostu wygodniejsze - niezależnie czy siedzimy przy stole, czy leżymy na kanapie. Sama klawiatura jest sama w sobie minimalistyczna oraz smukła - touchpad posiada dwa przyciski, a klawisze gadżetu charakteryzują się niskim skokiem.

 



Produkt zasilany jest dwiema bateriami AAA oraz kompatybilny z komputerami z systemem Windows, Mac, konsolami, a także platformami Smart TV – Tizen, Android, WebOS. Poza klawiaturą, w opakowaniu znajdziemy mały odbiornik USB dla zachowania łączności między innymi urządzeniami.

Za gadżet zapłacimy 79,90 i nabyć go możemy do 20 grudnia albo do wyczerpania zapasów.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.