Konto Kinsey Wolanski na Instagramie zostało zhakowane

Konto Kinsey Wolanski na Instagramie zostało zhakowane

Instagramerka oraz dziewczyna znanego YouTubera - Kinsey Wolanski, zasłynęła wczoraj na całym świecie. W sobotę podczas trwania finału Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem a Liverpoolem wbiegła na boisko. Jej konto na Instagramie zaczęły obserwować miliony osób, lecz teraz już go tam nie znajdziemy.


Kinsey Wolanski jest instagramerką, której konto przed incydentem na finale Ligi Mistrzów śledziło ok. 300 tysięcy osób. Narzeczona YouTubera - Vitaliego Zdorovetskiego (blisko 10 milionów widzów), po wbiegnięciu na murawę stadionu w Madrycie stała się międzynarodową gwiazdą. Jej profil w ciągu kilkunastu godzin zyskał ponad 2 miliony nowych obserwujących. Chwilę później został jednak zhakowany.Do tej pory nie jest jasne to, kto jest odpowiedzialny za ten atak oraz czy konto zostanie przywrócone. Z reguły Instagram nie przywraca przejętych profili, ale ta sprawa w związku z olbrzymim rozgłosem, może skończyć się jeszcze pozytywnie. Jeśli tak się stanie, poinformujemy was o tym aktualizując ten wpis.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.