Kinowy dystrybutor za darmo udostępnił filmy na YouTube

Kinowy dystrybutor za darmo udostępnił filmy na YouTube

W panującym aktualnie okresie, który ludzie muszą spędzić w swoich domach, ciężko o zapewnienie sobie rozrywki. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi spółka Kino Świat, która na swoim oficjalnym kanale na YouTube udostępniła aż 27 nowych produkcji zupełnie za darmo!


Na działający od 2015 roku kanał Kino Świat VOD trafiły produkcje takie jak "Zagłodzeni" - horror z 2014 roku opowiadający o trójce młodych bohaterów, którzy zostają porwani przez psychopatę, "Bitwa o ciężką wodę" - bardzo dobrze oceniany serial zagłębiający się w historię z czasów II wojny światowej czy "Legenda o świętym pijaku", czyli film oparty na powieści Josepha Rotha, który otrzymał nagrodę Złotego Lwa.Na kanale pojawiły się również: "Psi muszkieterowie ratują Święta", "Git", "Taxi Brooklyn", "Sexy-myjnia w bikini", "Przypis", "Przekleństwo Jeremy'ego", "Klan", "Dwoje nie do pary", "Dzieci księdza", "Pamiętasz mnie?", "Piotrek trzynastego", "Piotrek trzynastego 2", "Szach-mat", "Redystrybutorzy", "Gniew żywych trupów", "Niebo na ziemi", "Małe stłuczki", "Odwet za Jolly", "Kod zniewolenia", "Tapioka", "Jake i kobiety", "Ponad odkupieniem", "Zabójcza plaża" i "Miłość w chmurach".

My już bierzemy się za oglądanie, a wy, którą produkcję wybierzecie na wieczór?

avatar

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.