Khaby Lame na drodze do pozostania najpopularniejszym TikTokerem na świecie

Khaby Lame na drodze do pozostania najpopularniejszym TikTokerem na świecie

Khaby Lame jest gwiazdą ostatnich miesięcy na TikToku. W ostatnim czasie pod względem liczby obserwujących wyprzedził Addison Rae i został tym samym drugim najpopularniejszym twórcą platformy. 


Urodzony w Senegalu TikToker z Włoch tworzy materiały humorystyczne, które na przestrzeni ostatnich miesięcy stały się viralem na TikToku i zainspirowały topowych twórców platformy do nagrywania podobnych filmów wpasowujących się w trend. Ten polega głownie na reakcji na pozbawione sensu lifehacki innych użytkowników.
@khaby.lameCm on bro 🤲🏾🤲🏾🤲🏾🤲🏾🤲🏾!! ##learnfromkhaby ##learnwithtiktok ##imparacontiktok ##khabylame♬ suono originale - Khabane lameObecnie Khaby zbliża się do progu 100mln obserwujących, który osiągnie jako drugi TikToker na świecie. Przed nim znajduje się już tylko Charli D’Amelio. Tygodniowe przyrosty nowych obserwujących 21-latka są jednak znacznie większe od wyników amerykańskiej influencerki posiadającej ponad 120 mln obserwujących. Możemy zatem podejrzewać, że za jakiś czas Khaby Lame powinien wyprzedzić "królową TikToka".Obecnie Khaby Lame monetyzuje swoje treści poprzez fundusz TikToka dla kreatywnych twórców, a także poprzez współprace z dużymi markami. Influencer może pochwalić się także milionami nowych obserwujących na Instagramie. Obserwujecie jego profil?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.