Oto Kevin Sam w Domu po 28 latach

Oto Kevin Sam w Domu po 28 latach

Bez Kevina Samego w Domu nie ma świąt, ale ileż można słyszeć tę śpiewkę i oglądać ten sam film? Oczywiście nieskończoną ilość razy, ale nikt też nie pogniewałby się, gdyby powstał reboot tego świątecznego klasyku. tak, Google właśnie to zrobiło.


Najnowszy spot reklamujący Asystenta Google to Święty Grall wszystkich Polaków, którzy kochają Kevina Samego w Domu. Chociaż niektórym może zrobić się nieswojo patrząc na prawie 40-letniego Macaulay'a Culkina.

Korporacja zrobiła bowiem minutowy klip, który jest inspirowany filmem i przedstawia doświadczonego już życiem Kevina, który został sam w domu... no prawie sam, bo jest z nim Asystent Google. Jak się okazuje, potrafi on nawet poradzić sobie z dwoma rabusiami:Dom Kevina został rewelacyjnie odwzorowany względem oryginalnej produkcji. Wszystko jest na swoim miejscu tak, jak prawie 30 lat temu. Oto porównanie wykonane przez Kulturą w Płot:Jeśli ktoś natomiast chciałby zobaczyć, jak prezentuje się popularny dom rodziny McCallisterów i za ile można go kupić, to wszystko znajdzie w poniższym materiale od Vonsky'ego, który odwiedził sławną miejscówkę:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.