YouTuber z prezentem od Wisły Płock za objęcie posady menadżera w Fifie!

YouTuber z prezentem od Wisły Płock za objęcie posady menadżera w Fifie!

Fifa 19 już na dobre zagościła na YouTube i kanałach polskich "fifaczy". Co ciekawe nie przeszło to wszystko bez echa wśród włodarzy jednego z polskich klubów.


Dommanu, czyli autor kanału Kartomania, rozpoczął nową serię, w której w Fifie 19 objął posadę, a raczej jego alter-ego w postaci Anatola Bannana, menadżera Wisły Płock. Jak sam twórca twierdzi, ktoś przecież musiał przejąć ster tuż po tym, jak Jerzy Brzęczek opuścił zespół z Płocka, by stać się selekcjonerem Reprezentacji Polski.

Ten fakt zauważyli sami włodarze Wisły Płock, którzy zdecydowali się podarować młodemu menadżerowi niezwykły prezent, by podziękować mu za dobry występ w turnieju przygotowawczym i życzyć powodzenia w nadchodzącym sezonie.W paczce znalazły się aż trzy koszulki domowe Wisły Płock, w tym dwie podpisane przez piłkarzy zespołu, proporczyk, trzy opaski na rękę oraz list do trenera, którego treść Dommanu czyta na powyższym filmie.

Trzeba przyznać, że jest to bardzo miły gest ze strony Wisły Płock oraz genialne posunięcie PR-owe, dzięki któremu klub może zdobyć nowych fanów lub zyskać w oczach obecnych. Ponadto dla samego YouTubera musi to być wspaniały prezent, który świadczy o tym, że jego poczynania nie przechodzą bez echa, a Tolek Bannan ma pełne wsparcie od zarządu klubu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.