Karolek z filmem o depresji

Karolek z filmem o depresji

Popularny twórca Karolek w ostatnim czasie udostępnił materiał, podczas którego gra w nową grę. Dotyczyła ona jednak zupełnie niespodziewanego dla nas tematu, bowiem YouTuber nagrał materiał o depresji.


Karolek zamieścił film na temat coraz częściej spotykanej choroby i sam wykazał się w tym temacie dużą wiedzą. Jak mówi – w Polsce częściej na depresję chorują mężczyźni. Ponadto YouTuber podkreśla, że osoby chore mają problemy ze snem, są bardzo rozkojarzone i zazwyczaj podchodzą do wszystkiego pesymistycznie.Symulator depresji przeraża Karolka, który kilka razy dodaje, że szczerze współczuje wszystkim chorym. Twórca jednak dzięki grze próbuje przekazać, że z choroby da się wyjść. Jest to zadanie zarówno dla chorego, jak i osób, które z nim przebywają.

Poruszanie tak poważnych tematów przez twórców, którzy zazwyczaj dzielą się lżejszymi materiałami to na pewno bardzo dobry pomysł. W dzisiejszych czasach filmy na YouTubie docierają do coraz młodszej widowni, która powinna być uświadomiona nie tylko przez rodziców, ale też przez ludzi, z których bierze przykład. Karolek z pewnością wykonuje w tę stronę bardzo dobry krok.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.