Karolek z Miszczami-gamingu wkracza w e-sport!

Karolek z Miszczami-gamingu wkracza w e-sport!

Zakładanie profesjonalnych zespołów e-sportowych przez YouTuberów i stremarów to żadna nowość. Niewątpliwieiwie do najbardziej znanych należą Izako Boars i Pompa Team, które w swojej karierze odniosły już wiele sukcesów i zmian. Dziś do grona drużyn założonych przez twórców internetowych dołączają Miszcze-Gaming, prowadzone przez każdemu znanego Karolka. 


Dziś na swoim kanale na YouTube opublikował film, w którym opowiada o nowo powstałej drużynie e-sportowej, której jest autorem. Counter Strikiem interesuje się od bardzo dawna i sam grał kiedyś nałogowo ze swoją ekipą w CS 1.6, a fanem e-sportu jest po dziś dzień. Przyczyniło się to między innymi do założenia własnej drużyny, złożonej z młodych i ambitnych zawodników. Mimo, że pomysł narodził się już trzy lata temu, to prace nad projektem trwają dopiero od pięciu miesięcy, a właśnie dziś ujrzały światło dzienne.Sama drużyna Miszcze-Gaming gra ze sobą dopiero od 3 tygodni, jednakże nie brakuje im umiejętności. Co prawda w kwalifikacjach do World Electronic Sports Games przegrali z podbijającą scenę drużyną AGO, to pokazali niezłą, jak na chwilę obecną, formę. Ponadto Karolek dodaje, iż organizacja ta ma się powiększyć o zespoły grające w PUBG, Rocket League czy League of Legends. Skład drużyny Miszcze-Gaming prezentuje się następująco:

Norbert ‘Norbiak’ Bagiński
Dawid ‘D A V E’ Lazar
Adam ‘dhn’ Laurent
Barte ‘borsuq’ Borsuk
Michał ‘vvaco’ Karwacki

W swoim materiale dodał na koniec, że chciałby zobaczyć drużynę na scenie europejskiej i taki jest jego główny cel. Dlatego też obecnie pracuje nad gaming housem, gdzie jego ekipa mogłaby zjeżdżać się wspólnie grać ze sobą i mile spędzać czas. Dodatkowo założył również fanpage na Facebooku, gdzie publikowane będą najważniejsze informacje o turniejach i o samym zespole.
Mam nadzieję, że kibicując mojej drużynie będziecie czerpać dużo radości i dumy jaką czuję obecnie ja. Obiecujemy wam masę e-sportowych przeżyć. Dzięki, że jesteście i wspieracie ten projekt.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.