Karol Pieszko odchodzi z Teamu X

Karol Pieszko odchodzi z Teamu X

Karol Pieszko opublikował w ostatnim czasie Stories, które wzbudziły sporo emocji w sieci. Influencer dodał posty, które sugerowały jego odejście z Teamu X. Dziś YouTuber potwierdził wszelkie doniesienia publikując film na kanale.


AKTUALIZACJA: ODEJŚCIE KAROLA PIESZKO Z TEAMU X BYŁO PRANKIEM


Karol Pieszko od kilku miesięcy nie udzielał się w internecie tak, jak robił to wcześniej. Influencer porzucił m.in. swojego Instagrama, na którym nie dodawał nowych treści. Karol o odejściu poinformował publikując nowy materiał na kanale Teamu X. Twórca porzucił zatem projekt po niecałym roku od jego rozpoczęcia.

W filmie informującym o odejściu z Teamu X, Karol wraz z częścią członków powspominał to, co działo się przez ostatnie miesiące przy tworzeniu materiałów z jego udziałem. Dzisiejszą publikację możecie obejrzeć poniżej:W ostatnich dniach coraz częściej mówi się także o odejściu kolejnego członka Teamu X. Tym razem ma chodzić o Natsu, która na przestrzeni tygodni podzieliła się pierwszymi pomysłami świadczącymi o tym, że popularna influencerka porzuci aktualny projekt na rzecz własnej działalności.

 

AKTUALIZACJA: ODEJŚCIE KAROLA PIESZKO Z TEAMU X BYŁO PRANKIEM


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.