Karol Paciorek zakończył swoją amerykańską podróż. Zobacz zdjęcia!

Karol Paciorek zakończył swoją amerykańską podróż. Zobacz zdjęcia!

Czerwiec był miesiącem wielu eventów, wydarzeń gamingowych oraz przełomowych spadków lub przyrostów subskrypcji YouTuberów. Na tym jednak nie koniec wrażeń, ponieważ był to także czas wielkich podróży i wypraw twórców do przeróżnych części świata. Krzysztof Gonciarz w swoich działaniach nie jest osamotniony, ponieważ jakiś czas temu Stany Zjednoczone postanowił odwiedzić także Karol Paciorek.


Swoją wycieczkę rozpoczął wraz z początkiem miesiąca, a pierwszym miejscem, do którego przybył, był Nowy Jork. Stamtąd, na fanpagu twórcy, mogliśmy obejrzeć pierwsze zdjęcia. Fotorelacja prowadzona była także na snapchacie YouTubera:Następnym miejscem na liście okazał się Nowy Orlean. Piękne ujęcia kręcone z drona powinny być wystarczającym dowodem na to, że czasami Ameryka jest jednak tak piękna, jak ją malują.

Nawet na lotnisku w Nowym Orleanie, Karol Paciorek miał możliwość śledzenia co tymczasem, dzieje się na EURO 2016.Nadszedł czas na Los Angeles, gdzie rodzą się gwiazdy, a drogie samochody, to chleb powszedni.Chwila przerwy na partyjkę pokera, piękne kobiety, najwyższej klasy alkohol lub... majestatyczny lot dronem. Takie atrakcje tylko w Las Vegas!

Podczas swojej trasy, Karol odwiedził o wiele więcej pięknych i ciekawych miejsc, m.in. Dolinę Śmierci, Park Sekwoi, czy San Francisco. YouTuber wyraził także swoje zdanie dotyczące Stanów Zjednoczonych, obiektywnie opisał styl życia Amerykanów oraz warunki, w których muszą je prowadzić, a także ocenił prawdziwość stwierdzenia „amerykański sen”. Wszystkie zdjęcia i posty możecie zobaczyć na fanpagu Karola Paciorka na facebooku, do czego serdecznie was zachęcamy, ponieważ jest na co popatrzeć. Przedstawiamy wam także pełną rozpiskę miejsc, do których zawitał internetowy twórca.A czy Wy śledziliście na bieżąco fotorelację na snapchacie Karola Paciorka? Koniecznie nas o tym poinformujcie w komentarzach poniżej! :)


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.