Karol Paciorek z nową serią wieczornych rozmów na żywo

Karol Paciorek z nową serią wieczornych rozmów na żywo

Na kanale Imponderabilia rozpoczął się kilka dni temu specjalny cykl wieczornych rozmów na żywo. Karol Paciorek postanowił urozmaicić tradycyjny format wywiadów o przeprowadzanie konwersacji z widzami oraz specjalnymi gośćmi.


Przeprowadzanie wywiadów jest w dobie pandemii nieco utrudnione. Nie można spotykać się z innymi ludźmi, a jak wiadomo - rozmowy przez internet często mają inny wydźwięk. Dlatego też Karol Paciorek postanowił rozpocząć na swoim kanale zupełnie nowy cykl wieczornych transmisji na żywo. Został on nazwany - "Paciorek i spać".

Różni się on zasadniczo od formuły rozmów, do których twórca przyzwyczaił swoich widzów. Przede wszystkim Karol siada przed kamerą sam i nie konwersuje stricte z jedną osobą. Zamiast tego udostępniony został specjalny numer telefonu, gdzie każda zainteresowana osoba może zadzwonić i na żywo porozmawiać z influencerem.Do tej pory odbyły się trzy transmisje na żywo - podczas dwóch z nich, Karol zadzwonił do gości specjalnych (Radek Kotarski oraz Martin Stankiewicz). Oglądałem jednego live'a i muszę przyznać, że najbardziej podobała mi panująca tam atmosfera. Nowy projekt twórcy to idealny sposób na wieczorny relaks przy herbacie.

 

Co sądzicie o formacie wieczornych transmisji na żywo u Karola? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.