Karol Paciorek w nowej odsłonie

Karol Paciorek w nowej odsłonie

Dzisiaj na kanale Karola Paciorka pojawił się pierwszy jego film po miesięcznej przerwie. Wiele osób czekało na nowy materiał więc YouTuber postanowił zrobić coś wyjątkowego.


Karol na odcinku skupił się na kobiecymi pięknie. Przedstawił jak od wieków zmieniało się postrzeganie kobiety pięknej i kto w jakich czasach był ideałem piękna. W odcinku wykorzystał kilka scen z filmów, cytaty filozofów i wiele innych. Sam materiał został znakomicie przyjęty przez jego widownie, co widać po komentarzach pod produkcją. Dowodzi na to także fakt, że pod odcinkiem widzimy tylko kilkadziesiąt łapek w dół, a już kilka tysięcy w górę. Ogólnie rzecz biorąc, film nie jest skierowany tylko do chłopaków, lecz także do dziewczyn. Dla nich została przekazana także specjalna wiadomość dotycząca filtrów na zdjęciach!


Twórca zapowiedział też, że chce on, aby na jego kanale pojawiał się jeden film tygodniowo. Sam przyznał, że jeżeli nie będzie nic wrzucał, to można dać mu kopniaka na jego fanpage’u w postaci motywującego komentarza! Dodatkowo poinformował, że materiał ten jest jego nowym formatem na kanale i zamierza już przy nim pozostać.


Cały film możecie obejrzeć tu:Jak myślicie, czy Karol Paciorek w końcu odnalazł siebie na YouTube? Czy taka forma filmu przypadła Wam do gustu? Dajcie znać w komentarzu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.