Karol Paciorek rusza z serią rozmów!

Karol Paciorek rusza z serią rozmów!

Popularny swego czasu duet Lekko Stronniczy w składzie Włodek Markowicz i Karol Paciorek to już historia. Kto śledził kilka lat temu dokładnie scenę polskiego YouTube, to zapewne słyszał o tej dwójce i tworzonych przez nich, kultowych już, filmów. Zarówno Włodek, jak i Karol poszli w swoją stronę, aby zacząć tworzyć coś własnego. Tak się właśnie składa, że Karol Paciorek postanowił ruszyć wczoraj z nową serią na dawnym kanale Lekko Stronniczy (Włodek założył własny kanał, a Karol przeobraził już istniejący), w której rozmawia z różnymi osobami o ciekawych charakterach.


karol-paciorek

Nowo rozpoczęta seria jest o tyle wyjątkowa, że nie jest ona typową formą wywiadów, gdzie prowadzący trzyma przygotowaną kartkę z napisanymi przed nagrywaniem pytaniami i na wizji tylko kieruje je w stronę rozmówcy. Karol Paciorek postanowił postawić na luźną, lecz profesjonalną, rzetelną i przede wszystkim prawdziwą rozmowę. W opisie pierwszego odcinka jasno podkreśla, że  sztuka wywiadu jest trudna: słuchanie, zadawanie dobrych pytań, rozmawianie - a nie odklepywanie tego co się wcześniej zapisało na kartce. Tutaj kartki z pytaniami nie będzie. Możemy spodziewać się więc ciekawego formatu. W premierowym wideo Karol zaprosił do siebie Martina Stankiewicza, popularnego YouTubera, który niedawno wydał swoją książkę. Tematy, które obaj twórcy poruszali dotyczyły życia, pasji, oczywiście książki i wielu innych rzeczy. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć najnowszego materiału na kanale Karola to zapraszamy poniżej:

Mamy nadzieję, że kolejny klip będziemy mieli okazję oglądać już w niedługim czasie, bo seria zapowiada się naprawdę ciekawie. Karol w sprawie tego, kiedy pojawi się następny odcinek na razie milczy, lecz wiemy na pewno, że takowy się pojawi. Na tę chwilę pozostaje nam cierpliwie czekać.

Jeśli macie twórczy umysł to w komentarzach pod filmem możecie podawać propozycje na tytuł serii, bo twórca jeszcze nie zdołał go wymyślić. Być może to właśnie Wasz pomysł nim zostanie?

Co uważacie o nowym formacie u Karola Paciorka? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.