Karol Paciorek rozpoczął serię wywiadów z kandydatami na prezydenta

Karol Paciorek rozpoczął serię wywiadów z kandydatami na prezydenta

Wybory prezydenckie w Polsce odbędą się 10 maja 2020 roku. Karol Paciorek postanowił przygotować specjalny cykl wywiadów z kandydatami na najwyższy urząd w państwie. Pierwszy zgodził się Krzysztof Bosak - poseł startujący z ramienia koalicji Konfederacja.


W czwartek na kanale Imponderabilia pojawił się pierwszy wywiad z cyklu rozmów z kandydatami na urząd prezydenta. Karol Paciorek rozesłał zaproszenia do wszystkich osób startujących w najbliższych wyborach. Na pierwszy ogień poszedł Krzysztof Bosak z Konfederacji.

Karol Paciorek porozmawiał z nim na przeróżne tematy - nie tylko polityczne. Niewątpliwym plusem wywiadu jest możliwość swobodnej wypowiedzi kandydata, co jest rzadkością jeśli chodzi o rozmowy z politykami.Warto zaznaczyć jeszcze raz, że Karol zaprosił WSZYSTKIE osoby kandydujące na urząd prezydenta. Nie ma więc mowy o faworyzowaniu którejś z opcji. Według informacji podanych przez twórcę w komentarzu, rozmowa z kolejnym kandydatem pojawi się już w przyszłym tygodniu.

Mimo to, część widzów kanału Imponderabilia wyraziła w komentarzach swoje niezadowolenie z decyzji Karola. Są oni sceptycznie nastawieni do wywiadów z politykami.

 

Co sądzicie o pomyśle Karola na przeprowadzenie wywiadów z kandydatami na urząd prezydenta? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.