Karol Paciorek przeprowadził wywiad z Prezydentem Andrzejem Dudą

Karol Paciorek przeprowadził wywiad z Prezydentem Andrzejem Dudą

Karol Paciorek od dłuższego czasu próbował przeprowadzić wywiad z Prezydentem Andrzejem Dudą. W końcu udało się go zrealizować, czego rezultat możemy obserwować na YouTube. 


Karol Paciorek zakończył właśnie dosyć wymagający projekt. Twórca obrał sobie za cel przeprowadzenie wywiadów ze wszystkimi znaczącymi kandydatami na urząd Prezydenta RP. Udało mu się porozmawiać z m.in. Krzysztofem Bosakiem, Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, Robertem Biedroniem, Szymonem Hołownią oraz Rafałem Trzaskowskim.

Influencer wiele razy próbował również umówić się na spotkanie z aktualnie urzędującym Prezydentem RP - Andrzejem Dudą. Udało się to dopiero teraz, kilka dni przed drugą turą wyborów prezydenckich. Rozmowa została przeprowadzona na dokładnie takich samych zasadach, co poprzednie. Nie mamy tu więc do czynienia z jakimikolwiek cięciami czy cenzurą.Spotkanie trwało ponad godzinę i mężczyznom udało się porozmawiać na sporo interesujących tematów. Nie zabrakło kwestii dotyczących pandemii koronawirusa, wartości czy społeczności LGBT.

Co ciekawe, Karol Paciorek jest najprawdopodobniej pierwszym twórcą internetowym na świecie, któremu udało się porozmawiać ze wszystkimi znaczącymi kandydatami na urząd Prezydenta w swoim kraju.

Wszystkie poprzednie wywiady Karola Paciorka z kandydatami na urząd głowy państwa obejrzycie poniżej. Materiały publikowane są w kolejności chronologicznej: 

Co sądzicie o rozmowie Karola z Prezydentem Andrzejem Dudą oraz o wcześniejszych wywiadach? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.