Kanał Tylko Historia zatacza koło!

Kanał Tylko Historia zatacza koło!

Wszyscy dobrze wiemy, że kto nie zna historii, ten jest skazany na jej powtórzenie. W przypadku kanału Tylko Historia zachodzi pod tym względem pewien paradoks. Tylko Historia to kanał, który właśnie przez to, że uczy historii, jest skazany na jej powtórzenie, a konkretniej na wznowienie swojej działalności.


Całe zamieszanie związane jest z akcją crowdfunding'ową na portalu "Polak Potrafi", gdzie dzięki zbiórce od chętnych darczyńców, a także mecenasa, który wsparł ową zbiórkę, udało się przywrócić kanał "Tylko Historia" do działania! Dzięki wsparciu wiernych fanów historia zatoczyła koło!Celem zbiórki było zapewnienie odpowiednich środków finansowych dla twórców kanału Tylko Historia potrzebnych do produkcji kolejnych odcinków serii "Co Za Historia". Odpowiednie środki finansowe są niezbędne do zapewnienia odpowiednich scenografii, kostiumów, wynajmu stażystów, koni czy brakujących rekwizytów. Wszystkie te kwestie są niezbędne przy tworzeniu kolejnych odcinków, ponieważ twórcy – Michał Prokopiak oraz Michał Drzewiecki z niebywałą dbałością troszczą się o odwzorowanie historycznych realiów.


Serdecznie zachęcamy do śledzenia kanału Tylko Historia, ponieważ tak jak wspominaliśmy na początku artykułu – historię warto znać, bo inaczej może się to na nas odbić. Jednak w przypadku Michała Prokopiaka i Michała Drzewieckiego zadziałał pewien pozytywny paradoks.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.