Kanał TO JUŻ JUTRO powraca z nową nazwą!

Kanał TO JUŻ JUTRO powraca z nową nazwą!

Po ponad roku nieaktywności, na kanale TO JUŻ JUTRO pojawił się nowy materiał. Okazuje się, że głównym powodem zamknięcia działalności była nieopłacalność jej prowadzenia. Na szczęście sytuacja została już opanowana.


Zapewne niejedną osobę zaskoczył widok nowego filmu na kanale "TO JUŻ JUTRO". Rafał Masny poinformował, że profil niestety nie zarabiał na siebie wystarczająco. Ten stan rzeczy został zmieniony przez BNP Paribas - nowego partnera projektu.

Co się zmieni? Rafał Masny chce zmienić nieco koncepcję i skupić się na "dziś". Wszystko z powodu trwającej właśnie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Dlatego też nazwa kanału zostanie zmieniona na "TO JUŻ DZIŚ" - tak, by podkreślić dynamikę zmian technologicznych i społecznych. Publikowane materiały dotyczyć będą współczesnych elementów, które mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość.Jak informuje Agnieszka Konarzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku BNP Paribas:
Bańki filtrujące, fake newsy czy po prostu ogromna ilość informacji, którymi bombardują nas media – to wszystko utrudnia odbiorcom odsiewanie wartościowych treści od tych zupełnie bezużytecznych. Dzięki kanałowi „To już Dziś” chcemy w prostej i atrakcyjnej formule przedstawiać zmiany najistotniejsze dla świata. Rzetelna wiedza na temat zmian klimatu, rozwoju technologii czy problemów społecznych to podstawa, bez której nie da się budować otwartej, nowoczesnej społeczności

Filmy ukazywać będą się regularnie - co tydzień. Jeśli w harmonogram wpisuje się wczorajszy materiał informacyjny, to możemy przypuszczać, że kolejny pojawi się już we wtorek.

Wygląda też na to, że w roli prowadzącego ponownie zobaczymy Rafała Masnego. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać.

 

Cieszycie się na powrót kanału "TO JUŻ JUTRO"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.