Kanał

Kanał "Szparagi" kończy działalność na YouTube

Kanał Szparagi niegdyś był jednym z bardziej popularnych kanałów rozrywkowych na polskim YouTube. Teraz autorki komediowego kanału ogłosiły koniec ich działalności w serwisie. 


Szparagi (ponad 1 mln subskrypcji) bardzo dobrze mogą kojarzyć starsi widzowie YouTube, którzy towarzyszyli temu popularnemu kanałowi, gdy pojawiały się na nim filmy komediowe. Z czasem, widzami Szparagów została także młodsza publika, bowiem kanał zmienił swój charakter na nieco bardziej rozrywkowy i pełen muzyki wraz z interesującymi klipami. Teraz autorki Szparagów, czyli Karolina i Natalia, poinformowały o zakończeniu projektu po 9 latach działalności. 
Dziś po 9 latach kończymy projekt „Szparagi”, który ze sposobu na nudę małego miasta stał się naszym drogowskazem dorosłego życia i sposobem na spełnienie największych marzeń. Gdybyście powiedzieli tym 18-latkom co je czeka po kliknięciu przycisku „opublikuj” nigdy by nie uwierzyły. Dzisiaj ciężko nam uwierzyć, że to już koniec.

O wszystkim tym dziewczyny poinformowały w najnowszej publikacji na kanale, która została uzupełniona o bonus, którym jest remake pierwszego nagrania Szparagów. Materiał z ważnym ogłoszeniem influencerek możecie obejrzeć poniżej:W komentarzach pod filmem udzieliło się sporo influencerów, którzy pożegnali się z Szparagami:

"Dzięki za Waszą twórczość!!! <3 Ściskam Was mocno i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Uszanowanko!!! :)" <3 - Cyber Marian

"Dziękuję Wam za te wszystkie lata, wspólne projekty, plany zdjęciowe, szparap! Dałyście mi dużo radości i zawsze bardzo mnie wspierałyście. A ja ze wszyskich sił starałam się odwdzięczyć tym samym. Mam nadzieję, że to czułyście." - Mówiąc Inaczej

Nie zabrakło także komentarza od samych Abstrachuje, które miało ogromną zasługę w pierwszych sukcesach kanału:

"no dziewczęta a od czego to się wszystko zaczęło? 8)" - Robert z Abstrachuje

Na co Szparagi odpowiedziały:

"Pamiętamy o ojcu chrzestnym naszego sukcesu <3" - Szparagi

Karolina oraz Natalia dodały w filmie, że zamierzają dalej iść w swoją stronę. Pierwsza z dziewczyn ma w planach nagranie swojej solowej płyty, natomiast druga zamierza kontynuować swoją działalność w tematyce "Body Positive".

Jeśli jesteście zainteresowani śledzeniem ich poczynań, zachęcamy was do obserwacji Instagrama Natalii oraz Instagrama i nowego kanału Karoliny.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.