Kanał Sportowy z nowymi seriami na YouTube

Kanał Sportowy z nowymi seriami na YouTube

Twórcy kanału Kanał Sportowy zapowiedzieli dwie nowe serie (dotyczące ligi niemieckiej oraz włoskiej), z których odcinki pojawiać się będą w każdy wtorek. Prowadzącymi zostaną Mateusz Borek, Michał Pol oraz Marcin Długosz.


Kanał Sportowy zdobył już na YouTube niemalże 300 tys. subskrypcji. Praktycznie codziennie pojawiają się na nim nowe materiały, które przybliżają przeróżne wydarzenia i sytuacje ze świata sportu. Jak się okazuje, już niedługo profil wzbogaci się o kolejne dwa cykle.

Jak możemy wyczytać w komunikacie na Twitterze - począwszy od następnego wtorku (22.09), na Kanale Sportowym pojawiać się będą filmy dotyczące ligi niemieckiej (Mateusz Borek) oraz włoskiej (Mateusz Borek, Michał Pol oraz Marcin Długosz).Wynika więc z tego, że we wtorki widzowie Kanału Sportowego otrzymają aż cztery materiały. Z pewnością podjęta decyzja nie tylko wpłynie na utrzymanie obecnych już widzów, ale także przyciągnie nowych - zwłaszcza fanów piłki nożnej.

 

Czekacie na nowe serie od prowadzących Kanał Sportowy? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.